Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Cezary Sękalski

Jestem doktorem teologii duchowości i psychoterapeutą pacjentów indywidualnych oraz par i małżeństw. W tym momencie pracuję wyłącznie online.

Ukończyłem czteroletni kurs w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii. Kształciłem się w nurcie systemowym, psychodynamicznym oraz behawioralno-poznawczym.

W swojej pracy korzystam też ze zdobyczy psychologii w dziedzinie budowania więzi, związanych z nią zaburzeń, dialogu motywującego oraz nurtu integratywnego. Nieobca jest mi również problematyka związana z duchowością.

Ukończyłem kurs doskonalący „Psychoterapia praktyczna” w nurcie psychodynamicznym przy Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ oraz staże kliniczne z systemowej terapii rodzin w Krakowskim Ośrodku Terapii oraz na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach, które poszerzyły moją wiedzę nt. teorii i praktyki psychoterapeutycznej. Swoją pracę poddaję stałej superwizji indywidualnej i grupowej.

Prowadzę bloga na stronie: psychoterapia-sekalski.pl

Formy pomocy w Fundacji
Konsultacje psychologiczne
Psychoterapia indywidualna
Terapia par i małżeństw
Terapia dzieci i młodzieży
Wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych
Macierzyństwo i płodność
Zobacz więcejZarezerwuj wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram